Dzień dziecka

W dniu 2 czerwca 2023 roku  na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Braszowicach odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Podczas zabawy  na wszystkich czekała moc atrakcji i wiele niespodzianek! Dzieci mogły bawić się na dmuchanym zamku, brać udział w konkurencjach sportowo – pożarniczych. Dodatkową atrakcją był pokaz pracy jednostki OSP Braszowice. Można było również usiąść za sterami wozu strażackiego i uczestniczyć w przejażdżce wozem strażackim. Nie mogło zabraknąć oczywiście pieczonej kiełbaski i pysznego poczęstunku. Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

W odbytych konkurencjach sportowo – pożarniczych dyplomy otrzymali następujący uczniowie: Alicja Garnczarek, Oliwia Jamróz, Lena Dymska, Gabriela Mikoś, Antonina Gluza, Paulina Bryśkiewicz, Lena Rudnicka. Natomiast specjalne wyróżnienie zostało przyznane  Kacprowi Kęskowi. Dziękujemy serdecznie Panu Jackowi Górowskiemu za nieocenioną pomoc w zorganizowaniu Dnia Dziecka oraz wspaniały pokaz pracy jednostki.

Pan Jacek Górowski i Pani Edyta Strojna kierują słowa podziękowania do Pana Burmistrza Marcina Orzeszka za sfinansowanie atrakcyjnych nagród dla dzieci.                                                   Serdecznie dziękujemy Panie Burmistrzu.

Data dodania: 2023-06-02 20:10:15
Data edycji: 2023-06-02 20:11:09