Konkurs walentynkowy

KONKURS PLASTYCZNY ,,KARTKA - ZAKŁADKA WALENTYNKOWA"- ROZSTRZYGNIĘTY
Walentynki to dzień życzliwości, miłości i przyjaźni.  Z tej okazji uczniowie wzięli udział                    w konkursie plastycznym „Kartka – Zakładka Walentykowa”. Głównym celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej uczniów oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej. Prace walentynkowe były wykonane z dużą starannością i zaangażowaniem.                                                                   Jury w składzie Pani Ilona Schreiber i Pani Magdalena Cisak po burzliwych obradach wyłoniły następujących zwycięzców:                                                                                                                          Pierwsze miejsce                                                                                                                                              Emilia Kulaczenko klasa II  i Antonina Gluza klasa IV                                                                                Drugie miejsce                                                                                                                                                    Franek Duś klasa VI i Lily Kabzińska klasa I                                                                                Trzecie miejsce                                                                                                                                                                                                                   Antoni Kudryński klasa IV i Filip Jarząb klasa I                                                                                           Wyróżnienie otrzymali: Marcelina Jamróz oddział przedszkolny, Lena Topolska klasa 1, Jagoda Kostrzewska klasa IV.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz prezenty, natomiast każdy uczestnik konkursu otrzymał słodki batonik.

Gratuluję !!! Wszystkim serdecznie dziękuję za zainteresowanie się konkursem.

Data dodania: 2024-02-14 20:41:10
Data edycji: 2024-02-14 20:41:56