Podziękowania

Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Braszowicach rozpoczynając nowy etap edukacji mogą realizować przygodę z nauką w pięknie wyremontowanej klasie dzięki pomocy finansowej Fundacji Leroy Merlin Polska. Składamy serdeczne podziękowania wolontariuszowi Fundacji Pani Marcie Maciejewskiej oraz rodzicom klasy pierwszej i przyjaciołom naszej placówki Panu Radosławowi  Kieniukowi, Państwu Weronice i Adamowi Andruszko, Państwu Paulinie i Grzegorzowi Garczarek, Panu Grzegorzowi Berbatowi. Pragniemy podziękować za okazaną dobroć, zrozumienie i wsparcie finansowe. Wsparcie i pomoc są miernikiem wiary w drugiego człowieka.

Wraz z Panią Dyrektor życzymy Państwu w życiu codziennym takiego uśmiechu jakim obdarzyliście Państwo uczniów klasy pierwszej z wychowawczynią.

W imieniu dzieci, rodziców, Pani Dyrektor, wychowawczyni kierujemy słowa WDZIĘCZNOŚCI I PODZIĘKOWAŃ.

Data dodania: 2023-09-04 18:32:02
Data edycji: 2023-09-08 21:20:18