Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

17 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, którego głównym organizatorem jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego z Poznania. W tygodniu poprzedzającym wydarzenie, w drodze  eliminacji, wyłoniona została Komisja Egzaminacyjna w składzie : Antoni Kudryński z kl. IV, Piotr Lubieniecki z kl. V oraz Mikołaj Lubieniecki z kl. VI. Podczas spotkania organizacyjnego klasy IV, V i VI otrzymały zestaw trzech łamigłówek, które  należało rozwiązać w ciągu 20 minut. Następnie przystąpiliśmy do ustnych egzaminów z tabliczki mnożenia. Uczniowie losowali zestaw składający się z pięciu przykładów. Osoby, które odpowiedziały poprawnie otrzymywały certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Egzaminy miały miejsce także w trakcie przerw. Pod hasłem „młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” Komisja Egzaminacyjna przepytywała uczniów z pozostałych klas oraz pracowników szkoły.

Data dodania: 2023-11-19 21:04:48
Data edycji: 2023-11-19 21:05:29