Turniej wiedzy pożarniczej

19 lutego odbyły się szkolne eliminacje do gminnego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pażarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Wzięli w nich udział wszyscy obecni uczniowie naszej szkoły. W kategorii klas 1-4 zwyciężyli: Krystian Sikora kl. IV, Antonina Gluza kl. IV i Maciej Słowiński kl. IV.
W kategorii kl. 5-8 najlepsze wyniki uzyskali: Patryk Grycaj kl. VI, Jakub Kołodziejski kl. VIII, Milena Dudek kl. VIII, Antoni Kędzior kl. VIII.
23 lutego uczniowie ci wzięli udział w eliminacjach gminnych, w ktorych uczestniczyli uczniowie wszystkich szkoł podstawowych i średnich naszej Gminy.
Wyniki: w kategorii klas 1-4 Maciej Słowiński zdobył II miejsce, Krystian Sikora III miejsce.
W kategorii kl. 5-8 Patryk Grycaj zdobył II miejsce.
BRAWO, GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów w eliminacjach powiatowych. Trzymamy kciuki .

Data dodania: 2024-02-24 20:34:05
Data edycji: 2024-02-24 20:34:58